Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Boeing 777’nin Binincisini Üretti

Dünya’nın en önemli uçak üretim şirketlerinden Boeing,dünya da en çok kullanılan uçak modellerinden olan 777 serisinin binincisini üretti.Bininci uçağın üretimini şirket çalışanları birlikte kutladı. Dünya genelinde menzil kapasitesi,konforlu kabini ve..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünya’nın en önemli uçak üretim şirketlerinden Boeing,dünya da en çok kullanılan uçak modellerinden olan 777 serisinin binincisini üretti.Bininci uçağın üretimini şirket çalışanları birlikte kutladı.

Dünya genelinde menzil kapasitesi,konforlu kabini ve çift koridorlu yapısı nedeniyle bir çok havayolu şirketi tarafından tercih ediliyor.Boeing şirketinden yapılan açıklamada bininci uçağın mart ayının sonlarına doğru International Airline of United Arab Emirates’e teslim edileceği ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri