Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Birleşmiş Milletler Uçağı Düştü

Akşam saatlerinde Kongo’dan gelen uçak kazası haberi gündeme bomba gibi düştü.Uçağın Birleşmiş Milletler’e ait olduğunun ortaya çıkması ile birlikte kulisler hareketlendi. Kongo’da düşen uçakta bulunan 35 kişiden 26’sı feci şekilde..

Kategori: Havacılık haberleri

Akşam saatlerinde Kongo’dan gelen uçak kazası haberi gündeme bomba gibi düştü.Uçağın Birleşmiş Milletler’e ait olduğunun ortaya çıkması ile birlikte kulisler hareketlendi.

Kongo’da düşen uçakta bulunan 35 kişiden 26’sı feci şekilde can verdi.Uçağın neden düştüğü hakkında kesin bir açıklama gelmedi.Uçağın havaalanına inişi esnasında düştüğü kamuoyuna açıklanırken kısa bir zaman içerisinde gerekli açıklamanın yapılacağı bildirildi.

Uçakta bulunan yolcular hakkında bilgi veren yetkililer uçakta BM barışgücü askerlerinin de bulunduğu ifade edilirken,uçakta 3 de mürettebat bulunduğunu açıkladı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri