Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bir Havayolu Şirketi Daha Battı

Son yılların en büyük ekonomik krizini yaşayan Avrupa’dan bir kötü haber daha geldi.Macaristan’ın önemli havayolu şirketlerinden Malev Airlines bugün itibariyle iflasını açıkladı. Malev Airlines adına açıklamalarda bulunan yönetim kurulu başkanı..

Kategori: Havacılık haberleri

Son yılların en büyük ekonomik krizini yaşayan Avrupa’dan bir kötü haber daha geldi.Macaristan’ın önemli havayolu şirketlerinden Malev Airlines bugün itibariyle iflasını açıkladı.

Malev Airlines adına açıklamalarda bulunan yönetim kurulu başkanı Janos Bereyni,son zamanlarda şirket içinde varolan ekonomik sarsıntıların sonucunda iflas bayrağı çekmek zorunda kaldıklarını söyledi.Macaristan hükümetinin havayolu şirketinin krizden çıkması için elinden geleni yaptığını ancak bir türlü içine düşülen maddi imkansızlıklardan kurtulamadıkları ifade etti.

Malev Airlines’in borcunun yaklaşık 200 milyon avro olduğu ifade ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri