Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bir Havalimanı Kapanıyor!

Kocaeli’de bulunan Cengiz Topel Havalimanı yeterli yolcu kapasitesine ulaşılamaması nedeniyle tarifeli uçak seferlerine kapatılıyor. 2012 yılında sivil uçuşlara açılan Cengiz Topel Havalimanı,10.09.2014 tarihi itibariyle son kez tarifeli uçak seferini gerçekleştirecek.İlk açıldığı..

Kategori: Havacılık haberleri

Kocaeli’de bulunan Cengiz Topel Havalimanı yeterli yolcu kapasitesine ulaşılamaması nedeniyle tarifeli uçak seferlerine kapatılıyor.

2012 yılında sivil uçuşlara açılan Cengiz Topel Havalimanı,10.09.2014 tarihi itibariyle son kez tarifeli uçak seferini gerçekleştirecek.İlk açıldığı günlerde önemli havayolu  şirketleri olan Borajet,Atlasjet ve Anadolujet tarafından uçak seferleri düzenlenmesine karşın bir türlü istenilen yolcu sayısına ulaşılamaması sonrası ilk önce Atlasjet sonra Borajet uçuşlarını durdurmuştu.Son olarak devlet teşviki ile Kocaeli-Ankara seferleri düzenleyen Anadolujet,yeterli yolcu bulunmaması ile birlikte uçuşlarını sonlandırma kararı aldı.

Nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin en büyük illerinden olan ayrıca en büyük sanayi kuruluşlarına sahip olan Kocaeli’nde ortaya çıkan bu tablo sonrası yetkililer, sorunları araştırılmaya başladı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri