Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bir havaalanının ismi daha değiştirildi

İç Anadolu bölgemizde faaliyet gösteren Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nın ismi değiştirildi. Bakanlar Kurulu’nda alınan karar doğrultusunda yapılan değişiklikle 1998 yılından bu yana Nevşehir Kapadokya Havalimanı olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan havalimanının ismi..

Kategori: Havacılık haberleri

İç Anadolu bölgemizde faaliyet gösteren Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nın ismi değiştirildi.

Bakanlar Kurulu’nda alınan karar doğrultusunda yapılan değişiklikle 1998 yılından bu yana Nevşehir Kapadokya Havalimanı olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan havalimanının ismi bundan böyle Kapadokya Havalimanı olacak.Resmi gazetede yayınlanan karar ile birlikte bugünden itibaren havalimanın ismi sadece Kapadokya Havalimanı olarak tescillenmiş oldu.

Kapadokya Havalimanı yılda 700 bin yolcu kapasitesi ile bölgede bulunan dünyaca ünlü Peri Bacaları’nı görmeye gelen yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri