Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Bir bomba ihbarı daha

Köln-Milano seferini yapmak üzere pist başına gelen yolcu uçağı yapılan bomba ihbarı sonrasında tekrar park alanına geçti. Son zamanlarda artan bomba ihbarları tüm dünyada uçuşları olumsuz etkilemeye devam ediyor.Özellikle geçtiğimiz..

Kategori: Havacılık haberleri

Köln-Milano seferini yapmak üzere pist başına gelen yolcu uçağı yapılan bomba ihbarı sonrasında tekrar park alanına geçti.

Son zamanlarda artan bomba ihbarları tüm dünyada uçuşları olumsuz etkilemeye devam ediyor.Özellikle geçtiğimiz haftalarda Türk Hava Yolları’nın üç uçuşuna yapılan bomba ihbarı sonrası Thy uçakları acil iniş yapmak zorunda kalmıştı.Son gelen bomba ihbarı ise adı geçtiğimiz ay ikinci pilotun intihar uçuşu ile gündeme gelen Germanwings uçağına yapıldı.126 yolcusu ile Köln – Milano seferini yapmak üzere pist başına gelen Airbus A320 tipi yolcu uçağı yapılan bomba ihbarı sonrası aprona geri dönmek zorunda kaldı.Uçaktan indirilen yolcular terminale alındıktan sonra uçağa bomba arama ekibi geldi ve uçakta arama yaptı.Uçakta yapılan bomba aramasında herhangi bir patlayıcı madde izine rastlanmadığı öğrenildi.

Havacılık otoriteleri son zamanlarda artan bomba ihbarları sonrası bir takım önlemler alma konusunda çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri