Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Bir A320 kazası daha !

Hafta içi Fransa’da düşen Germanywings Havayolları’na ait yolcu uçağının tartışması ürerken bir kaza haberi de Kanada’dan geldi. 132 yolcu ve 6 mürettebatı ile birlikte Toronto-Halifax seferini yapmak üzere havalanan Air..

Kategori: Havacılık haberleri

aircanadaHafta içi Fransa’da düşen Germanywings Havayolları’na ait yolcu uçağının tartışması ürerken bir kaza haberi de Kanada’dan geldi.

132 yolcu ve 6 mürettebatı ile birlikte Toronto-Halifax seferini yapmak üzere havalanan Air Canada’ya ait Airbus A320 tipi yolcu uçağı iniş takımlarının arıza yapması nedeniyle burun ve gövdesi üzerine iniş yaptı.İniş sırasında 23 yolcunun çeşitli yerlerinden yaralandığı açıklanırken uçakta neden böyle bir arıza geldiği konusunda uzmanlar çalışmalara başladı.

Hafta içi meydana gelen kazada da Airbus şirketine ait  A320 model uçağın olaya karışması sonrası bu uçakların güvenirliği tartışılmaya başlandı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri