Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bir A320 kazası daha !

Hafta içi Fransa’da düşen Germanywings Havayolları’na ait yolcu uçağının tartışması ürerken bir kaza haberi de Kanada’dan geldi. 132 yolcu ve 6 mürettebatı ile birlikte Toronto-Halifax seferini yapmak üzere havalanan Air..

Kategori: Havacılık haberleri

aircanadaHafta içi Fransa’da düşen Germanywings Havayolları’na ait yolcu uçağının tartışması ürerken bir kaza haberi de Kanada’dan geldi.

132 yolcu ve 6 mürettebatı ile birlikte Toronto-Halifax seferini yapmak üzere havalanan Air Canada’ya ait Airbus A320 tipi yolcu uçağı iniş takımlarının arıza yapması nedeniyle burun ve gövdesi üzerine iniş yaptı.İniş sırasında 23 yolcunun çeşitli yerlerinden yaralandığı açıklanırken uçakta neden böyle bir arıza geldiği konusunda uzmanlar çalışmalara başladı.

Hafta içi meydana gelen kazada da Airbus şirketine ait  A320 model uçağın olaya karışması sonrası bu uçakların güvenirliği tartışılmaya başlandı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri