Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bebeğini uçakta doğurdu

Valencia-Bükreş seferi sırasında doğum sancıları tutan yolcu,bebeğini uçakta dünyaya getirdi. Macaristan merkezli hava yolu şirketi Wizz Air’e ait yolcu uçağı Valencia-Bükreş seferi sırasında hamile bir bayan çocuğunu uçak içerisinde dünyaya..

Kategori: Havacılık haberleri

Valencia-Bükreş seferi sırasında doğum sancıları tutan yolcu,bebeğini uçakta dünyaya getirdi.

Macaristan merkezli hava yolu şirketi Wizz Air’e ait yolcu uçağı Valencia-Bükreş seferi sırasında hamile bir bayan çocuğunu uçak içerisinde dünyaya getirdi.Uçağın iniş için hazırlandığı sıralarda sancısı tuttuğu öğrenilen yolcunun,kabin ekibine durumu bildirmesi sonrası uçağın arka kısmına alındığı ve yolcular içerisinde bulunan bir doktorun yardımıyla bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği öğrenildi.Bükreş Otopeni Havalimanı’na iniş yapan uçaktan indirilen anne ve bebeği pistte bekleyen ambulans hastahaneye götürdü.

Şirket tarafından yapılan açıklamada,anne ve bebğinin sağlık durumunun iyi olduğunu ve hastanede de gözlem altında tutulduğunu ifade etti.

 

Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri