Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bayramda Ek Seferler

Yaklaşan ramazan bayramı öncesi havayolu şirketleri tatlı bir telaş içine girdiler.Bayrama gitmek için beklenen yolcu sayısından üzerinde talep olması karşısında uçak seferlerinde yer kalmayan havayolu şirket yetkilileri ek seferlerle talebi..

Kategori: Havacılık haberleri

Yaklaşan ramazan bayramı öncesi havayolu şirketleri tatlı bir telaş içine girdiler.Bayrama gitmek için beklenen yolcu sayısından üzerinde talep olması karşısında uçak seferlerinde yer kalmayan havayolu şirket yetkilileri ek seferlerle talebi karşılamaya çalışıyorlar.

Ramazan bayramının bahar başına da denk gelmesi bu yolcu fazlalılığında etkili olduğunu söyleyen yetkililer,bütün filosunu bayramda en iyi hizmet vermek amacıyla seferber ettiklerini ifade ediliyor.en güvenilir ulaşım aracı olarak kabul edilen havayolu ulaşımını tercih eden yolcular memleketlerine en hızlı ulaşım nedeniyle uçak yolculuğunu tercih ettikleri belirtiliyor.

Havaalanlarında da yoğunluğun başladığını ifade eden yetkililer gerekli önlemlerin alındığını ,herhangi bir aksaklığın olmadığını sağlıklı bir şekilde yolcuların yolculuk edebilcekleri ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri