Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bayram Öncesi Havalimanında Adım Atacak Yer Kalmadı

Kurban bayramı öncesinde memleketlerine ,sevdiklerinin yanına gitmek için  otobüs garajlarına,tren garlarına ve havaalanlarına akın eden insanlar bu yerlerde yoğunluk oluşmasına neden oldu.Firma yetkilileri yoğunluktan memnunlar.Özellikle Hava ulaşımını tercih eden yolcular..

Kategori: Havacılık haberleri

Kurban bayramı öncesinde memleketlerine ,sevdiklerinin yanına gitmek için  otobüs garajlarına,tren garlarına ve havaalanlarına akın eden insanlar bu yerlerde yoğunluk oluşmasına neden oldu.Firma yetkilileri yoğunluktan memnunlar.Özellikle Hava ulaşımını tercih eden yolcular kısıtlı bir alana sahip olan havalimanlarında tabiri caizse adım atacak yer bırakmadı.

Kurban bayramı nedeniyle oluşan bu yoğunluk ulaşım sektöründe işletmecilik yapan şirketlerin yüzünü güldürdü.Birçok firma ek seferler ile talebi karşılamaya çalışıyor.Ancak yolcular araçlarda yer bulamamaktan şikayetçi.

Çarşamba gününe kadar sürecek bayram tatilini sevdiklerinin yanına giderek geçirmek isteyen yolcuların sağ salim ulaşmalarını airportturk.net ailesi olarak, diliyoruz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri