Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Bayram Öncesi Havaalanına Gideceklerin Dikkatine

Ülkemizde kurban bayramı dolayısıyla verilen 9 günlük resmi tatil yarın itibariyle başlıyor.Hava ulaşımını tercih edecek yolcuların bayram öncesi tedbirli davranması gerekiyor. Havaalanlarında iç hat sferleri yapacak yolcuların havaalanlarına erken gitmelerini..

Kategori: Havacılık haberleri

Ülkemizde kurban bayramı dolayısıyla verilen 9 günlük resmi tatil yarın itibariyle başlıyor.Hava ulaşımını tercih edecek yolcuların bayram öncesi tedbirli davranması gerekiyor.

Havaalanlarında iç hat sferleri yapacak yolcuların havaalanlarına erken gitmelerini öneriyoruz.Çünkü bagaj sırasındaki yoğunluk size uçağı kaçırtabilir ve tatile daha başlamadan canınız sıkılabilir.Özellikle yurt dışı uçuşları olan yolcuların hem bagaj sırası hem de pasaport kontrol sırası beklemek zorunda oldukları unutulmamalı ve bu  aşamaları aklımızın bir köşesinde bulundurmalıyız.

İç hat yolcuları normal seyahat günlerinde 45 dakika önceden havaalanına gelmesi gerekirken bu yoğunlukta havaalanına daha erken vakit gelmeleri gerekiyor.Dış hat yolcuları ise 60 dk öncesi havalimanında normal işlemlerini hallederken bayram süresince bu zaman süresi artması hiç de süpriz olmayacaktır.

Siz de tatilin tadını kaçırmak istemiyorsanız bayram süresince ,yolculuğun son anlarına doğru havaalanına gitmemeye özen gösterin.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri