Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

BAYRAM DÖNÜŞÜ UÇAK BİLETİ SATIN ALMA

  4 günlük kurban bayramının sonuna yaklaşırken artık geri dönüş hazırlıkları başladı.Bayram dönüşünü uçak ile yapmak isteyen tatilcilerin yoğun talebi karşısında zor duruma düşen havayolu firmaları tatlı bir telaş içine..

Kategori: Havacılık haberleri

  4 günlük kurban bayramının sonuna yaklaşırken artık geri dönüş hazırlıkları başladı.Bayram dönüşünü uçak ile yapmak isteyen tatilcilerin yoğun talebi karşısında zor duruma düşen havayolu firmaları tatlı bir telaş içine girdi.

  Son zamanlarda uçak bileti kampanyaları ile yolcuların ilgisini çekmeye başlayan yerli havayolu firmalarımız bayram dönüşü sebebiyle ek seferler ile yolcuların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacakları öğrenildi.Eğer sizde bayram dönüşü için ucuz bir uçak bileti arıyorsanız,sitemizde bulunan güncel kampanya yazılarını okuyabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri