Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

BARCELONA THY İLE UÇACAK

  Türkiye’nin tescilleşmiş markası Türk Hava Yolları uluslararası areneda yine günün konusu oldu.Dünyanın sayılı kulüplerinden ve şampiyonlar liginin son şampiyonu İspanya’nın Barcelona,THY ile sponsorluk anlaşması imzalamak üzere olduğu açıklandı.  ..

Kategori: Havacılık haberleri

  Türkiye’nin tescilleşmiş markası Türk Hava Yolları uluslararası areneda yine günün konusu oldu.Dünyanın sayılı kulüplerinden ve şampiyonlar liginin son şampiyonu İspanya’nın Barcelona,THY ile sponsorluk anlaşması imzalamak üzere olduğu açıklandı.

  Türk Hava Yolları,Barcelona kulübünün daha önceden sunduğu sponsorluk anlaşma teklifine olumlu yanıt verdi.Anlaşmaya göre Barcelona takımının şampiyonlar ligi deplasman maçları ve 2010 yılında Asya’da düzenlenecek turlar için Türk Hava Yolları’nı kullanması öngörülüyor.Anlaşmanın 3 yıllık  olması beklenirken takımı taşıyacak uçağa Barcelona adının verilmesi ve takımın logosunun uçağın üzerinde yer alması gibi istekleri sunan Barcelona temsilcilerinin istekleri değerlendiriliyor.

  Türk Hava Yolları anlaşmanın yakın zamanda imzalanması durumunda İspanyol ekibine ilk uçağın Abu Dabi’de düzenlenecek FİFA kulüpler şampiyonası için kiralayacak.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri