airportturk.net,havaalanı,Uçak bileti,iş ilanları,kabin memurluğu
Reklam alani
ATLASJET’TE KABİN MEMURU OLMAK İSTERMİSİNİZ
Kategori: Havacılık haberleri Eklenme Tarihi: Eyl 23rd, 2009 Ekleyen: airportturk

Havayolu sektörünün güvenilir firmalarından Atlasjet Havayollarında kabin memuru olmak için başvuru formunu doldurmak yeterli.

Atlasjet,kabin memuru ihtiyacını karşılamak için internet sitesinde başvuru formu formunu dolduran kişiler arasından kendi bünyesine uygun olanları kabin memuru olarak filosuna katmaktadır.Sizinde tek yapmanız gereken BURADA bulunan başvuru formunu eksiksiz ve tam olarak doldurup Atlasjet havayollarından haber beklemektir.

Yorum Yapin “ATLASJET’TE KABİN MEMURU OLMAK İSTERMİSİNİZ”

 1. dila diyor ki:

  herkese merhaba, ogrenmek ıstedıgım bır konu var thy kabın memmuru alımında belirtilen bir basvuru tarihi var atlasjet de boyle bır uygulama varmıdır? ya da internet uzerınden yılın hergunu basvuru yapılabiliyor, ihtiyaç duyuldugunda ilan verilmeden seçiliyormu?

 2. samsunlu diyor ki:

  Thy daha organize bir şekilde alıyor kabin memurlarını.Atlas jet her özel sektörde olduğu üzere kişilerin bilgilerini depolayarak ihtiyaç anında gerekli alımı için adayla iletişime geçiyor

 3. suzan_44 diyor ki:

  atlasjet i bilemicem ama thy na başvuran ve olumsuz değerlendirilen bir adayın kesin 1 sene beklemesi gerekiyor birdaha thy na başvurmak için…

 4. suzan_44 diyor ki:

  ayrıca thy da senede nisa ve kasım olmak üzere 2 kez ilan veriyor.

Kapali

Havacılık haberleri Kategorisindeki Diger Haberler