Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı,Yeni Camisine Kavuşuyor

Atatürk Havalimanı’nda 7 ay önce temelleri atılan “Atatürk Havalimanı Camii” yapım çalışmaları sürerken caminin açılış tarihi de belli oldu. Havalimanında bulunan eski cami ve terminallerde bulunan mescitlerin yetersiz kalması nedeniyle..

Kategori: Havacılık haberleri

Atatürk Havalimanı’nda 7 ay önce temelleri atılan “Atatürk Havalimanı Camii” yapım çalışmaları sürerken caminin açılış tarihi de belli oldu.

Havalimanında bulunan eski cami ve terminallerde bulunan mescitlerin yetersiz kalması nedeniyle yedi ay önce temeli atılan ve hummalı bir çalışma ile hızlı bir şekilde ilerleyen caminin minaresi de yükselmeye başladı.3 ay sonra ibadete açılması beklenen cami aynı anda 2000 kişiye ibadet hizmeti verebilecek.

Bilindiği üzere Atatürk Havalimanı’nda bulunan eski cami ve terminallerde bulunan mescitlerin kapasitesinin yetersiz olması nedeniyle cemaat havalimanına yakın yerlerde bulunan camilere gitmek zorunda kalıyordu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri