Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda yoğun mesai

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en yoğun havaalanlarından olan Atatürk Havalimanı’na pist bakımları sırasında ekipler yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. 6 Nisan’da bakıma alınan bakım için kapatılan 17L-35R pistinin çalışmalarında DHMİ’ne bağlı ekipler..

Kategori: Havacılık haberleri

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en yoğun havaalanlarından olan Atatürk Havalimanı’na pist bakımları sırasında ekipler yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

6 Nisan’da bakıma alınan bakım için kapatılan 17L-35R pistinin çalışmalarında DHMİ’ne bağlı ekipler gece ve gündüz mesai yaptı.Özellikle içinde bulunduğumuz yoğun yolcu akışının olduğu dönemde uçuşların aksamaması için insanüstü gücü sarf eden işçiler,bakımı taahhüt edilen zamanından önce bitirildiğini kaydeden DHMİ yetkilileri,hiç bir uçuşun aksamadığını duyurdu.

Bakım çalışmaları sırasında havalimanında iki pist hizmet vermişti.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri