Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanında Yangın Paniğe Neden Oldu

Dün akşam saatlerinde Atatürk havalimanına gelen yolcular panik dolu anlar yaşadı. Bir araçta meydana gelen yangın nedeniyle kısa süreli korkulu anlar yaşandı. Akşam 21.00 sıralarında Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş..

Kategori: Havacılık haberleri, manşet haberler

Dün akşam saatlerinde Atatürk havalimanına gelen yolcular panik dolu anlar yaşadı. Bir araçta meydana gelen yangın nedeniyle kısa süreli korkulu anlar yaşandı.

Akşam 21.00 sıralarında Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş katına yolcusunu almaya gelen lüks bir aracın ön kısmında yangın meydana geldi. yangını gören yolcu ve yolcu karşılayıcıları ilk anda ne olduğunu anlayamayarak olay yerinden kaçmaya çalıştı. Sonrasında ilk şoku atlatan çevredeki vatandaşlar yangını kendi imkanları ile söndürmeye çalıştı. Bu arada havalimanı çalışanlarından biri elindeki yangın söndürme tüpüyle araçtaki yangına müdahale ederek yangının daha fazla büyümesini engelledi.

Daha sonrasında yapılan ilk incelemede araçtaki yangının elektrik aksamından kaynaklı olabileceği belirlendi. Yangının söndürülmesinden sonra maddi hasar meydana gelen araç çekici yardımıyla olay yerinden kaldırıldı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri