Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda terör saldırısı

Atatürk Havalimanı’na akşam saatlerinde yapılan terör saldırısı sonrası yaralı ve hayatını kaybeden kişiler bulunuyor. Tüm Dünya saat 22:15 civarinda Atatürk Havalimanı’ndan gelen haberle sarsıldı.Dış hatlar terminali giriş katında bulunan güvenlik..

Kategori: Havacılık haberleri

Atatürk Havalimanı’na akşam saatlerinde yapılan terör saldırısı sonrası yaralı ve hayatını kaybeden kişiler bulunuyor.

Tüm Dünya saat 22:15 civarinda Atatürk Havalimanı’ndan gelen haberle sarsıldı.Dış hatlar terminali giriş katında bulunan güvenlik kontrol noktasına gelen terörist veya teröristler bir anda geliş katı yolcu karşılama salonuna girerek üzerlerinde bulunan bombayı patlattı.Sonrasında da diğer teröristler de ellerinde uzun namlulu silahla terminal binasına girerek çevreye rastgele ateş etmeye başlayarak pasaport kontuarlarını aştı ve  yolcu bekleme salonunda eylemine devam etti.Olay yerine gelen güvenlik kuvvetleri teröristlerle çatışarak teröristleri etkisiz hale getirdi.

İstanbul Vasip Şahin 28 vatandaşın hayatını kaybettiğini  60 kişininde yaralı olarak çevre hastanelere kaldırıldığını açıklarken eylemi 3 teröristin gerçekleştirdiği konusunda kuvvetli delillerin olduğunun altını çizdi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri