Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda “Tercihli Pist” Dönemi Başlıyor

Avrupa’nın en yoğun havaalanlarından olan İstanbul Atatürk Havalimanı’nda son zamanlarda artan rötarlı uçuşlara karşı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü “Tercihli Pist” uygulamasına geçileceği belirtildi. Atatürk Havalimanı’ndaki rötarları en aza indirmesi amacıyla..

Kategori: Havacılık haberleri

Avrupa’nın en yoğun havaalanlarından olan İstanbul Atatürk Havalimanı’nda son zamanlarda artan rötarlı uçuşlara karşı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü “Tercihli Pist” uygulamasına geçileceği belirtildi.

Atatürk Havalimanı’ndaki rötarları en aza indirmesi amacıyla Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yapılan çalışmalar sonucunda Tercihli Pist uygulamsını hayata geçirileceğini açıkladı.Kurumsal internet sitesinden yapılan açıklama da uygulamanın yeni yıla girmeden uygulanacağı ifade edildi.

İşte Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün Tercihli Pist Uygulamasının Ayrıntıları:

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri