Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda taksi sırası uzadıkça uzuyor

Atatürk Havalimanı’nda yaz döneminde yolcu sayısındaki artış taksicilerin yüzünü güldürüyor. Ülkemizin en yoğun havaalanı olan Atatürk Havalimanı’nda yolcuların yurt içi ve yurt dışı geliş katında oluşturdukları  uzun taksi kuyrukları göze..

Kategori: Havacılık haberleri

ataturk havalimani taksi

Atatürk Havalimanı’nda yaz döneminde yolcu sayısındaki artış taksicilerin yüzünü güldürüyor.

Ülkemizin en yoğun havaalanı olan Atatürk Havalimanı’nda yolcuların yurt içi ve yurt dışı geliş katında oluşturdukları  uzun taksi kuyrukları göze çarpıyor.Bu durum taksicilerin yüzünü güldürürken sırada bekleyen turist ve vatandaşların canını sıkıyor.Sırada bekleme süresi uzadıkça sırada bekleyen yolcularla taksiciler arasında bu beklemeler esnasında kısa süreli atışmalar olduğu görülüyor.

Taksiciler bu yoğunluğun özellikle bu yaz döneminde hafta sonları görüldüğünü ellerinden geldikçe yolculara yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade ediyorlar.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri