Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda kuyruk çilesi

Türkiye’nin en yoğun havaalanı olan Atatürk Havalimanı’nda pasaport kontrol sistemlerinde meydana gelen arıza sebebiyle dış hatlar katında yoğun kuyruklar oluştu. Atatürk Havalimanı yurt dışı çıkış işlemlerini yaptırmak isteyen yolcular dış..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye’nin en yoğun havaalanı olan Atatürk Havalimanı’nda pasaport kontrol sistemlerinde meydana gelen arıza sebebiyle dış hatlar katında yoğun kuyruklar oluştu.

Atatürk Havalimanı yurt dışı çıkış işlemlerini yaptırmak isteyen yolcular dış hatlar gidiş katında uzun kuyruklar oluşturdu.Atatürk Havalimanı’nda pasaport kontrollerinde polis tarafından kullanılan online sistemlerde akşam saatlerinde bir arıza meydana geldi.Emniyet müdürlüğü veri sistemlerinin güncellenmesi sırasında olduğu tahmin edilen sistem yavaşlaması nedeniyle bir çok yolcu uçağını kaçırdı veya son anda yetişti.Bilgi işlem personelleri tarafından yapılan müdahale ile normale dönen sistem yavaşlaması yaklaşık 30 dakika sürdü.

Bilindiği üzere pasaport kontrollerinde emniyetin kullanmış olduğu polnet veri sistemleri aracılığıyla yürütülüyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri