Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ATATÜRK HAVALİMANINDA KORKUTAN KAZA

Türk Hava Yollarına ait bir uçağın kanat motoruna, Atatürk Havalimanında uçaklara bagaj yüklemekle görevli olan araç çarptı. Esenboğa Havalimanından İstanbul Atatürk Havalimanına Hamburg’a gitmek üzere olan yolcuları alamak üzere gelen “Harran”..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yollarına ait bir uçağın kanat motoruna, Atatürk Havalimanında uçaklara bagaj yüklemekle görevli olan araç çarptı.

Esenboğa Havalimanından İstanbul Atatürk Havalimanına Hamburg’a gitmek üzere olan yolcuları alamak üzere gelen “Harran” isimli Airbus A320 tipi yolcu uçağına apronda bulunan Havaş şirketine ait bagaj yükleme aracı çarptı.Çarpmanın etkisiyle uçağın kanat motoru zarar gördü.Uçakta bulunan 140 yolcu paniğe kapılırken,yolcular hemen uçaktan indirilerek başka bir uçağa nakledildi.

Uçak hangara çekilirken yolcular başka bir uçakla Hamburg’a gittiler.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri