Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda İlk Oy

12 Haziran 2011 Türkiye genel seçimleri yaklaşırken gümrük kapılarında oy verme işlemi 10 mayıs itibariyle başladı.Oy kullanım oranı en yüksek yer olan İstanbul Atatürk Havalimanı’nda da oy kullanımına başladı. İstanbul..

Kategori: Havacılık haberleri

12 Haziran 2011 Türkiye genel seçimleri yaklaşırken gümrük kapılarında oy verme işlemi 10 mayıs itibariyle başladı.Oy kullanım oranı en yüksek yer olan İstanbul Atatürk Havalimanı’nda da oy kullanımına başladı.

İstanbul Atatürk Havalimanı dış Hatlar geliş ve gidiş bölümlerinde oy verme işlemi saat 08:00 itibariyle başladı.Gözler ilk oy kullanan kişiyi beklerken ilk oyu Lübnan’dan geldiği öğrenilen Halit Aydın isimli vatandaş ilk oyu kullandı.Kucağında 6 aylık bebeği ile birlikte oy kullanmaya gelen Fatma Salman Betüloğlu da gazetecileren büyük ilgi gördü.

Atatürk Havalimanı’nda oy verme işlemi 12 Haziran’a dek sürecek.320 görevli tarafından yürütülen çalışmalarda 15 şeffaf seçim sandığı ile vatandaşlarımız oylarını kullanabilecekler.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri