Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda Güvenlik Tedbirleri Arttırıldı

Yaklaşan yerel seçimler ve 1 Mayıs kutlamaları öncesinde hassas noktalara olması muhtemel terör olaylarına karşı uyarılan İstanbul’un önemli noktaları sıkı tedbirler aldı.Bunlardan biriside İstanbul Atatürk Havalimanı. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda arttırılan güvenlik..

Kategori: Havacılık haberleri

Yaklaşan yerel seçimler ve 1 Mayıs kutlamaları öncesinde hassas noktalara olması muhtemel terör olaylarına karşı uyarılan İstanbul’un önemli noktaları sıkı tedbirler aldı.Bunlardan biriside İstanbul Atatürk Havalimanı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda arttırılan güvenlik önlemleri ile kontroller daha sıkı yapılmaya başladı.Emniyet tedbirleri çerçevesinde havaalanı içi ve çevresinde çalışmalar yapan havaalanı güvenlik elemanları yolcu karşılamaya gelen vatandaşları kimlik kontrollerini yapıyor.Ayrıca havaalanı ana giriş kapısı olan anayol giriş kısmında araç durdurma sayısı arttı.Yolcuların uçağa binişi sırasında yolcuların bagajlarının didik didik arandığı görüldü.

Uygulamanın seçimlere kadar süreceği belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri