Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda Galatasaray alarmı

Spor Toto Süper Lig’de lider konumda bulunan Galatasaray’ı karşılamak için havalimanına gelmeye başlayan taraftarlar izdiham yaratıyor. Kıran kırana geçen Spor Toto Süper Lig’in son haftası yaklaşırken Mersin İdman Yurdu ile..

Kategori: Havacılık haberleri

Spor Toto Süper Lig’de lider konumda bulunan Galatasaray’ı karşılamak için havalimanına gelmeye başlayan taraftarlar izdiham yaratıyor.

Kıran kırana geçen Spor Toto Süper Lig’in son haftası yaklaşırken Mersin İdman Yurdu ile yaptığı maç nedeniyle bu şehre dün sabah saatlerinde giden Galatasaray bugün yapmış olduğu maç sonrasında Adana’ya geçen ve buradan İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelecek olan Galatasaray kafilesini karşılamaya binlerce taraftarın gelmesi bekleniyor.Şuanda havalimanında yoğunluk oluşmaya başlarken 00.50’de Atatürk Havalimanı’na inmesi beklenen Galatasaray’ı taraftarlar tezahüratlarla karşılayacak.

Polis havalimanında gerekli önlemleri alırken herhangi bir olay meydana gelmemesi için yoğun şekilde çalışıyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri