Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda çatışma

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda iç hatlarda meydana gelen olayda bir kişi silahlı saldırıya uğradı.Olay sonrası bir kişi ölürken seken kurşunlardan bir tanesi yolcunun çocuğuna isabet etti. Olay dün Atatürk Havalimanı’nda meydana..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda iç hatlarda meydana gelen olayda bir kişi silahlı saldırıya uğradı.Olay sonrası bir kişi ölürken seken kurşunlardan bir tanesi yolcunun çocuğuna isabet etti.

Olay dün Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.İç hatlar çıkışında isminin İlyas Ugar olduğu öğrenilen bir kişi silahlı saldırıya uğradı.Avrupa’nın en yoğun havalimanlarından olan bu olay sonrası silah sesleri havalimanında bulunan diğer yolcuların korku dolu anlar yaşamasına neden oldu.Olay sonrası katil zanlısı polis tarafından hemen yakalanarak,etkisiz hale getirildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri