Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda asma tavan çöktü:4 yaralı var

Atatürk Havalimanı içhatlar gidiş katında x-ray cihazlarının bulunduğu bölümde asma tavan çöktü.Olayda bir yolcu ve üç güvenlik görevlisi yaralandı. Talihsiz olay İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.Cuma günü olması nedeniyle bir..

Kategori: Havacılık haberleri

ataturk havalimaniAtatürk Havalimanı içhatlar gidiş katında x-ray cihazlarının bulunduğu bölümde asma tavan çöktü.Olayda bir yolcu ve üç güvenlik görevlisi yaralandı.

Talihsiz olay İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.Cuma günü olması nedeniyle bir hayli kalabalık olan iç hatlar gidiş katında bulunan 101 nolu kontrol noktasında asma tavan çöktü.O sırada kontrol noktasında görevli olan üç özel güvenlik görevlisi ve uçağa biniş sırası bekleyen bir yolcu hafif şekilde yaralandı.Havalimanında görevli diğer çalışanlar hemen asma tavanın altında kalanları çıkardı ve sağlık ekibini olay yerine çağırdı.Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahale yapılırken,müdahalenin ardından yaralılar Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hstanesi’ne kaldırıldı.

Tavanın neden düştüğü araştırılırken önceki gece yağan sağanak yağmur nedeniyle tavan kısmının zarar görmüş olabileceği tahmin ediliyor.

 

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri