Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı’nda 3 saati 1 TL’ye otopark

İSPARK’ın Yeşilköy’de açmış olduğu yeni park alanında 3 saati 1 TL’ye  Atatürk Havalimanı’nda otopark fırsatı sunuyor. Havalimanı yolcularının ve yolcu yakınlarının en çok şikayet ettiği konuların başında şüphesiz park sorunu..

Kategori: Havacılık haberleri

İSPARK’ın Yeşilköy’de açmış olduğu yeni park alanında 3 saati 1 TL’ye  Atatürk Havalimanı’nda otopark fırsatı sunuyor.

Havalimanı yolcularının ve yolcu yakınlarının en çok şikayet ettiği konuların başında şüphesiz park sorunu geliyor.Özellikle uzun süreli park halinde fahiş fiyatlarla karşı karşıya kalan yolcular da bu durum nedeniyle sitem ediyordu.Ancak İstanbul’un park sorununa çözüm bulmaya katkıda bulunmak ve uygun fiyatlarla park fırsatı sunmak için hizmetlerine devam eden İSPARK, Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı’na yakın mesafede P+R açık otoparkını hizmete açtı.Bin araçlık otopark yapılması planlanan çalışma ile iki bin araçlık otoparka dönüştürülecek.

Bilindiği üzere “Park et uçak ile devam et” projesi ile havalimanlarında faaliyet gösteren İSPARK,Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da günlük 15 TL’ye hizmet veriyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri