Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı TBMM gündeminde

CHP,Atatürk Havalimanı’nın 2018 yılı sonrasında kapanması konunda TBMM’de soru önergesi verildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu,Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun cevaplaması için TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.2018 yılında kapanacağı açıklanan Atatürk..

Kategori: Havacılık haberleri

CHP,Atatürk Havalimanı’nın 2018 yılı sonrasında kapanması konunda TBMM’de soru önergesi verildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu,Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun cevaplaması için TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.2018 yılında kapanacağı açıklanan Atatürk Havalimanı’nın bu tarihten sonra ne amaçla kullanacağının kamuoyuna açıklanması gerektiğine inanan Tanrıkulu,Başbakan’ın vereceği cevabı bekliyor.Soru önergesinde ayrıca geçtiğimiz günlerde 112 milyon euroluk yeni terminal binası inşaatının devlete olan zararı konusunda da bilgi talep eden sorular yer aldı.

Soru önergeleri,TBMM Başkanlığına bir milletvekilinin imzası ile verilir.Başkanlık gelen soru yönergesinde bilgi istenen bakanlığa yollar.Sorular ilgili bakanlığa yollandıktan sonra 15 gün içinde cevaplanır.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri