Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı otopark günlük 8 TL

İSPARK,Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ardından Atatürk Havalimanı’nda da otopark açacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olarak 2005 yılında faaliyetlere başlayan İspark’tan özellikle hava ulaşımını tercih eden yolcuların en çok şikayet ettikleri konuların..

Kategori: Havacılık haberleri

İSPARK,Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ardından Atatürk Havalimanı’nda da otopark açacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olarak 2005 yılında faaliyetlere başlayan İspark’tan özellikle hava ulaşımını tercih eden yolcuların en çok şikayet ettikleri konuların başında gelen havalimanı araç otoparkları olarak işletilen yerlerin ücretinin pahalı olması konusunda,yolcuları sevindirecek bir haber  geldi. Atatürk Havalimanı’na bu sorunun çözümüne yönelik olarak yeni bir park yerinin açılacağını açıklayan yetkililer, açılması planlanan yeni otoparkın gün boyu 8 TL fiyatla hizmet verecek olacağını söyledi.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmetlerine devam eden İSPARK bilindiği üzere 1300 kapasiteli otoparkı ile yolcuların park sorununa çözüm olmuş ayrıca yapılan servis uygulaması sayesinde araçlarını park eden yolcu ve yolcu yakınlarının havalimanına ulaşımını sağlıyor.Bu uygulamanın Atatürk Havalimanı’nda da devam edeceği öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri