Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Atatürk Havalimanı otopark günlük 8 TL

İSPARK,Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ardından Atatürk Havalimanı’nda da otopark açacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olarak 2005 yılında faaliyetlere başlayan İspark’tan özellikle hava ulaşımını tercih eden yolcuların en çok şikayet ettikleri konuların..

Kategori: Havacılık haberleri

İSPARK,Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ardından Atatürk Havalimanı’nda da otopark açacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olarak 2005 yılında faaliyetlere başlayan İspark’tan özellikle hava ulaşımını tercih eden yolcuların en çok şikayet ettikleri konuların başında gelen havalimanı araç otoparkları olarak işletilen yerlerin ücretinin pahalı olması konusunda,yolcuları sevindirecek bir haber  geldi. Atatürk Havalimanı’na bu sorunun çözümüne yönelik olarak yeni bir park yerinin açılacağını açıklayan yetkililer, açılması planlanan yeni otoparkın gün boyu 8 TL fiyatla hizmet verecek olacağını söyledi.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmetlerine devam eden İSPARK bilindiği üzere 1300 kapasiteli otoparkı ile yolcuların park sorununa çözüm olmuş ayrıca yapılan servis uygulaması sayesinde araçlarını park eden yolcu ve yolcu yakınlarının havalimanına ulaşımını sağlıyor.Bu uygulamanın Atatürk Havalimanı’nda da devam edeceği öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri