Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Artık uçaklarda 3G serbest

AB Komisyonu bugün yaptığı toplantıda yolcuların bundan böyle uçaklarda 3G ve 4G teknolojisinden yararlanabilecekleri kararını verdi. İnternet bağlantısının günümüzde kullanım alanı gün geçtikçe genişliyor.Yolcuların yoğun talepleri doğrultusunda AB komisyonu bugün..

Kategori: Havacılık haberleri

AB Komisyonu bugün yaptığı toplantıda yolcuların bundan böyle uçaklarda 3G ve 4G teknolojisinden yararlanabilecekleri kararını verdi.

İnternet bağlantısının günümüzde kullanım alanı gün geçtikçe genişliyor.Yolcuların yoğun talepleri doğrultusunda AB komisyonu bugün yaptığı toplantıda sivil havacılık sektörünü yakından  ilgilendiren bir karar verdi.2008 yılında uçaklarda 2G teknolojisinin kullanımına izin veren kurul bu toplantıda yolcuların uçak ile seyahatleri sırasında 3G ve 4G  bağlantılarının kullanımına izin verdi.Uçuşların asgari yüksekliği 3000 metre olduğu durumlarda kullanılabilecek .

Havayolu şirketlerinin serbest bırakılan 4G ve 3G bağlantısı teknolojisini uçuşlarda kullandırma konusunda en yakın zamanda somut adımlar atması bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri