Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Arda Turan’ı kokpite alan pilotlara para cezası

Milli takımın Lüksemburg ile yapmış olduğu hazırlık maçı dönüşünde milli takımın kullanmış olduğu uçakta milli takım kaptanı Arda Turan’ın kokpitte yolculuk etmesi pilotların başını ağrıtacak gibi duruyor. Milli maç dönüşü..

Kategori: Havacılık haberleri

Milli takımın Lüksemburg ile yapmış olduğu hazırlık maçı dönüşünde milli takımın kullanmış olduğu uçakta milli takım kaptanı Arda Turan’ın kokpitte yolculuk etmesi pilotların başını ağrıtacak gibi duruyor.

Milli maç dönüşü A Milli Futbol Takımı’nın kullanmış olduğu uçakta Arda Turan’ın kokpite gelip,anonslar yapması,uçağın kalkışı  ve seyahat süresince kokpitte yolculuk etmesi sonrası Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından tüm hava yolu şirketlerine hitaben yapılan yazılı uyarıda,seyahat süresince hiç bir yolcunun kokpite alınmaması gerektiğinin altını çizdi.

Güvenli Kokpit kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle pilotlara SHY-İPC, Ek1-39.maddeye göre 1.000TL para cezası uygulanması bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri