Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ANTALYASPORLU UÇAK GÖKYÜZÜNDE

Sky Havayollarının filosunda bulunan Antalya isimli Airbus 321 tipi uçağın dış görünüşünü Antalyaspor logo ve renkleriyle donatan firma Antalyaspor taraftarının beğenisini ve iltifatlarını kazanıyor.Bu uçak Avrupa’nın 50 noktasına uçarak Antalyaspor’un..

Kategori: Havacılık haberleri

Sky Havayollarının filosunda bulunan Antalya isimli Airbus 321 tipi uçağın dış görünüşünü Antalyaspor logo ve renkleriyle donatan firma Antalyaspor taraftarının beğenisini ve iltifatlarını kazanıyor.Bu uçak Avrupa’nın 50 noktasına uçarak Antalyaspor’un reklamını yaparak kulübün prestij kazanmasına vesile olacak.

Bu uçağın Antalyaspor temasında olmasını sağlayan kişi kuşkusuz,Sky Havayolları CEO’su olan ayrıca Antalyaspor basın sözcüsü görevini yürüten Tahir GÖRGÜLÜ’dür.Görgülü,yaptığı açıklamada “Gerek Kayıgroup olarak, gerekse Antalyaspor yönetiminden bir birey olarak Antalya ve Antalyaspor için elimizden gelen tüm imkânları kullanıyoruz. Antalyaspor logo uygulaması yaptığımız uçağımızın tescil adı zaten Antalya idi. Daha öncede yaptığımız gibi uçaklarımızdan birisini yine Antalyaspor renkleri ile donatarak takımımızın ismini göklere taşıdık. Antalya ve Antalyaspor marka bilincinin gelişmesi için benzer çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”dedi.

Bu uçağın diğer kulüpleri kıskandıracağı kesin,bakarsınız gökyüzünde diğer kulüplerinde logoları dolaşır…

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri