Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

ANTALYASPORLU UÇAK GÖKYÜZÜNDE

Sky Havayollarının filosunda bulunan Antalya isimli Airbus 321 tipi uçağın dış görünüşünü Antalyaspor logo ve renkleriyle donatan firma Antalyaspor taraftarının beğenisini ve iltifatlarını kazanıyor.Bu uçak Avrupa’nın 50 noktasına uçarak Antalyaspor’un..

Kategori: Havacılık haberleri

Sky Havayollarının filosunda bulunan Antalya isimli Airbus 321 tipi uçağın dış görünüşünü Antalyaspor logo ve renkleriyle donatan firma Antalyaspor taraftarının beğenisini ve iltifatlarını kazanıyor.Bu uçak Avrupa’nın 50 noktasına uçarak Antalyaspor’un reklamını yaparak kulübün prestij kazanmasına vesile olacak.

Bu uçağın Antalyaspor temasında olmasını sağlayan kişi kuşkusuz,Sky Havayolları CEO’su olan ayrıca Antalyaspor basın sözcüsü görevini yürüten Tahir GÖRGÜLÜ’dür.Görgülü,yaptığı açıklamada “Gerek Kayıgroup olarak, gerekse Antalyaspor yönetiminden bir birey olarak Antalya ve Antalyaspor için elimizden gelen tüm imkânları kullanıyoruz. Antalyaspor logo uygulaması yaptığımız uçağımızın tescil adı zaten Antalya idi. Daha öncede yaptığımız gibi uçaklarımızdan birisini yine Antalyaspor renkleri ile donatarak takımımızın ismini göklere taşıdık. Antalya ve Antalyaspor marka bilincinin gelişmesi için benzer çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz”dedi.

Bu uçağın diğer kulüpleri kıskandıracağı kesin,bakarsınız gökyüzünde diğer kulüplerinde logoları dolaşır…

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri