Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Antalyaspor Büyük Tehlike Atlattı

Birinci lig takımlarından Antalyaspor’un seyahat ettiği uçak iniş sırasında türbülansa girince futbolcular ve diğer yolcular büyük korku yaşadı. Antalyaspor,Adana’da oynamış olduğu maç sonrası Antalya’ya gitmek üzere Adana Havalimanı’ndan özel bir hava..

Kategori: Havacılık haberleri

Birinci lig takımlarından Antalyaspor’un seyahat ettiği uçak iniş sırasında türbülansa girince futbolcular ve diğer yolcular büyük korku yaşadı.

Antalyaspor,Adana’da oynamış olduğu maç sonrası Antalya’ya gitmek üzere Adana Havalimanı’ndan özel bir hava yolu şirketine ait uçak ile havalandı.Uçak iniş için alçalmaya başladığı anda uçak birden türbülansa girdi.Türbülansın etkisi ile uçakta büyük panik yaşandığı öğrenilirken yolcu koltuklarının üst kısmında bulunan bagaj kapaklarının açılması ile korku bir kat daha arttı.Mürettebatın uyarıları ile yapılması gerekenler yolculara aktarılırken uçağın türbülanstan çıkması ile Antalyasporlu futbolcular ve uçakta bulunan diğer yolcular derin bir nefes aldı.

Uçaktan inen futbolcular yaşadıkları korku dolu anların etkisi ile durgun oldukları görüldü.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri