Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Antalya Havalimanı’na Büyük Onur

Ülkemizin güzide havalimanlarından olan Antalya Havalimanı’na büyük onur.Antalya Havaalanı işletici firması olan ICF Airports,4.kez TSE belgesi alarak alanında tek marka oldu. Antalya Havalimanı’nı işletme hakkını elinde bulunduran ICF Airport,İSO 10002..

Kategori: Havacılık haberleri

Ülkemizin güzide havalimanlarından olan Antalya Havalimanı’na büyük onur.Antalya Havaalanı işletici firması olan ICF Airports,4.kez TSE belgesi alarak alanında tek marka oldu.

Antalya Havalimanı’nı işletme hakkını elinde bulunduran ICF Airport,İSO 10002 müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi konusunda  TSE belgesini alarak bu alanda 4 kez TSE belgesi alan ilk ve tek marka oldu.Yılda 25 milyon yolcunun tercih ettiği Antalya Havalimanı’nı işleten İCF Airports firması yöneticileri son gelişmelerden duyduğu mutluluğu dile getiren İCF Aİrports Genel Müdürü Alexander Laukenmann ise “Stratejilerimizi bu standartlara paralel oluşturarak Türk Sivil Havacılık sektöründe diğer firmalara da örnek olacağımıza inanıyorum” dedi.

ICF Airports’ geçen yılın Şubat ayında iş sağlığına ve güvenliğine verdiği önem, doğal ve sosyal çevreye olan duyarlılığı sayesinde ‘Entegre Yönetim Sistemleri’ belgesini almıştı. Sahip olduğu TS ISO EN 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS TS 18001:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS ISO EN 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri adlarında TSE belgeleri bulunuyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri