Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Antalya Havalimanı’da ilginç olay!

Antalya Havalimanı’nda  tatil için ülkemize gelen Emily Harris’in pasaport işleminin elinde bulunan oyuncak pasaport üzerinden yapıldığı iddiası bugün İngiliz gazetelerinde yer aldı. Antalya Havalimanı’nda meydana gelen bu olayla ilgili bir..

Kategori: Havacılık haberleri

Antalya Havalimanı’nda  tatil için ülkemize gelen Emily Harris’in pasaport işleminin elinde bulunan oyuncak pasaport üzerinden yapıldığı iddiası bugün İngiliz gazetelerinde yer aldı.

Antalya Havalimanı’nda meydana gelen bu olayla ilgili bir açıklama yapan Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Mehmet Yavuz” İngiliz çocuğun elinde bulunan oyuncak pasaportuna damga vurulur gerçek pasaportuna damga vurulmadığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını,Emily Harris’in pasaportuna işlem yapılması suretiyle ülkeden çıkış işleminin yapıldığını ” söyledi.Pasaport kontrolünde görevli polis memurunun turistin oyuncak pasaportunu ogünüz almak maksadıyla işlem yapılmış gibi gösterilebileceğini de ifade etti ve konu hakkında soruşturma açıldığını da konuşmalarına ekledi.

İngiliz gazetelerinin bugün ki sayılarında Türk makamlarının çocuk oyuncağı üzerinden pasaport işlemi yaptığını iddia etmişti.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri