Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Andreas Lubitz

Tüm dünyanın merakla sorduğu soru:Andreas Lubitz kimdir? 25 Mart 2015 tarihinde Barselona- Düsseldorf seferini yapmak üzere havalanan Germanwings Hava Yollları’na ait 9525  sefer sayılı yolcu uçağını 150 yolcu ve mürettebat..

Kategori: Havacılık haberleri

andreas lubitzTüm dünyanın merakla sorduğu soru:Andreas Lubitz kimdir?

25 Mart 2015 tarihinde Barselona- Düsseldorf seferini yapmak üzere havalanan Germanwings Hava Yollları’na ait 9525  sefer sayılı yolcu uçağını 150 yolcu ve mürettebat ile birlikte bileyerek ve isteyerek düşürdüğü açıklanan uçağın yardımcı pilotu Andreas Lubitz hakkın bilgiler ışığında bu eylemi neden yapmış olabileceği soruna cevap aranıyor.28 yaşında olduğu açıklanan ikinci pilot Alman vatandaşı olduğu ve 2013 yılının Eylül ayından itibaren Germanwings Hava Yolları’nda ikinci pilot olarak görev yaptığı öğrenildi.630 saatlik uçuş tecrübesine sahip olduğu şirket tarafından açıklandı.

Yakın çevresi,Andreas Lubitz’in kuşku yaratmayan ve çevresine karşı durgun bir yapıya sahip insan olduğunu söylerken,şirketin periyodik olarak pilotlara uygulamış olduğu psikolojik testlerde başarı ile geçtiği ancak uçuş eğitimleri sırasında 6 yıl önce bunalıma girmesi nedeniyle uçuşlara bir süre ara verdikten sonra yeterlilik onayı alınması ile eğitimine onay verildiği ortaya çıktı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri