Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

AnadoluJet’ten haziran ayı kampanyası

AnadoluJet’in her ay düzenlemiş olduğu avantajlı rota kampanyasında bu ay Erzincan’a avantajlı fiyatlar sunuyor. Türk Hava Yolları şemsiyesi altında hizmetlerini başarı ile devam ettiren AnadoluJet düzenlemiş olduğu kampanyalar ile dikkat..

Kategori: uçak bileti kampanya

anadolujet kampanyaAnadoluJet’in her ay düzenlemiş olduğu avantajlı rota kampanyasında bu ay Erzincan’a avantajlı fiyatlar sunuyor.

Türk Hava Yolları şemsiyesi altında hizmetlerini başarı ile devam ettiren AnadoluJet düzenlemiş olduğu kampanyalar ile dikkat çekiyor.Her ay belirlemiş olduğu uçuş noktasına indirimli uçak biletlerini Anadolu Jet,Jetgenç platformuna üyelerine yüzde 50 indirimli olarak satışa sundu.Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile Erzincan uçuşlarında geçerli olacak.Kampanya kapsamında ayrıca anlaşmalı otel,turizm acentası gibi hizmetlerden Andolu jet yolcuları indirimli olarak yararlanabilecek.

Kampanyadan faydalanmak için AnadoluJet resmi web sitesinden Jetgenç genlik platformuna üye olduktan sonra V63BU6T  indirim kodunu kullanarak “AVANTAJ ROTASI-ERZİNCAN” ödeme anında seçmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri