Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

AnadoluJet’ten haziran ayı kampanyası

AnadoluJet’in her ay düzenlemiş olduğu avantajlı rota kampanyasında bu ay Erzincan’a avantajlı fiyatlar sunuyor. Türk Hava Yolları şemsiyesi altında hizmetlerini başarı ile devam ettiren AnadoluJet düzenlemiş olduğu kampanyalar ile dikkat..

Kategori: uçak bileti kampanya

anadolujet kampanyaAnadoluJet’in her ay düzenlemiş olduğu avantajlı rota kampanyasında bu ay Erzincan’a avantajlı fiyatlar sunuyor.

Türk Hava Yolları şemsiyesi altında hizmetlerini başarı ile devam ettiren AnadoluJet düzenlemiş olduğu kampanyalar ile dikkat çekiyor.Her ay belirlemiş olduğu uçuş noktasına indirimli uçak biletlerini Anadolu Jet,Jetgenç platformuna üyelerine yüzde 50 indirimli olarak satışa sundu.Haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile Erzincan uçuşlarında geçerli olacak.Kampanya kapsamında ayrıca anlaşmalı otel,turizm acentası gibi hizmetlerden Andolu jet yolcuları indirimli olarak yararlanabilecek.

Kampanyadan faydalanmak için AnadoluJet resmi web sitesinden Jetgenç genlik platformuna üye olduktan sonra V63BU6T  indirim kodunu kullanarak “AVANTAJ ROTASI-ERZİNCAN” ödeme anında seçmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri