Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

AnadoluJet yolcuları 39 TL’ye Araç Kiralıyor

Türk Hava Yolları tarafından bir alt marka olarak kurulan AnadoluJet,yolcularına özel 39 TL karşılığında araç kiralayacak. AnadoluJet ile National Car Rental işbirliği ile yapılan kampanya çerçevesinde uçuş tarihine yedi gün..

Kategori: uçak bileti kampanya

Türk Hava Yolları tarafından bir alt marka olarak kurulan AnadoluJet,yolcularına özel 39 TL karşılığında araç kiralayacak.

AnadoluJet ile National Car Rental işbirliği ile yapılan kampanya çerçevesinde uçuş tarihine yedi gün kala alınan uçak biletleriyle birlikte uçuş yapacağı şehirde bulunan havalimanında bulunan National Car Rental ofisinden 39 TL’ye aracını kiralayabilecek.Tek yapmanız gereken AnadoluJet uçak biletinizi aldıktan sonra BURADA bulunan link aracılığıyla aracını kiralayabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,Ankara Esenboğa Havalimanı,İzmir Adnan Menderes Havalimanı,Adana Şakirpaşa Havalimanı,Antalya Havalimanı,Trabzon Havalimanı,Gaziantep Havalimanı,Diyarbakır Havalimanı,Malatya Havalimanı,Bodrum Havalimanı yolcuları için geçerli olacak bu kampanya önümüzdeki günlerde daha fazla şehirde de uygulanacağı şirket tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri