Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Anadolujet ve park&fly işbirliği

Türkiye’nin hızla büyüyen ve en fazla yurt içi uçuş noktasına sahip havayolu markası olan AnadoluJet’in yolcularına sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor. Yolcular, AnadoluJet ile seyahatlerini gerçekleştirirken, otomobilleri de artık “AnadoluJet Park&Fly”..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye’nin hızla büyüyen ve en fazla yurt içi uçuş noktasına sahip havayolu markası olan AnadoluJet’in yolcularına sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor. Yolcular, AnadoluJet ile seyahatlerini gerçekleştirirken, otomobilleri de artık “AnadoluJet Park&Fly” otoparkında güvende.

İlki Bodrum’da açılan “AnadoluJet Park&Fly” otopark hizmeti 17 Kasım 2011’den bu yana Ankara’da da uygulanıyor. AnadoluJet yolcuları ve Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri bu hizmetten ilk gün ücretsiz faydalanabildikleri otoparkta, Miles&Smiles üyelik formunu dolduran ve üye olan yolcular da hemen bu avantajdan yararlanabiliyorlar. Diğer günler günlük otopark ücreti 10 TL.

Ankara Esenboğa Havalimanı’na 200 m. uzaklıkta, 400 araçlık kapasiteye sahip AnadoluJet Park&Fly otoparkları ile AnadoluJet yolcularına daha kaliteli hizmet ve uçuşlarını daha rahat gerçekleştirme imkanı sunuluyor.

Otopark hizmetinden yararlanmak isteyen yolcularımızın, gidiş-dönüş AnadoluJet uçuşlarına ait biniş kartlarını veya Miles&Smiles üyesi yolcularımızın Miles&Smiles kartları ile birlikte THY uçuşlarına ait gidiş-dönüş biniş kartlarını otopark görevlisine ibraz etmeleri gerekmektedir.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri