Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Anadolujet ve park&fly işbirliği

Türkiye’nin hızla büyüyen ve en fazla yurt içi uçuş noktasına sahip havayolu markası olan AnadoluJet’in yolcularına sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor. Yolcular, AnadoluJet ile seyahatlerini gerçekleştirirken, otomobilleri de artık “AnadoluJet Park&Fly”..

Kategori: Havacılık haberleri

Türkiye’nin hızla büyüyen ve en fazla yurt içi uçuş noktasına sahip havayolu markası olan AnadoluJet’in yolcularına sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor. Yolcular, AnadoluJet ile seyahatlerini gerçekleştirirken, otomobilleri de artık “AnadoluJet Park&Fly” otoparkında güvende.

İlki Bodrum’da açılan “AnadoluJet Park&Fly” otopark hizmeti 17 Kasım 2011’den bu yana Ankara’da da uygulanıyor. AnadoluJet yolcuları ve Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri bu hizmetten ilk gün ücretsiz faydalanabildikleri otoparkta, Miles&Smiles üyelik formunu dolduran ve üye olan yolcular da hemen bu avantajdan yararlanabiliyorlar. Diğer günler günlük otopark ücreti 10 TL.

Ankara Esenboğa Havalimanı’na 200 m. uzaklıkta, 400 araçlık kapasiteye sahip AnadoluJet Park&Fly otoparkları ile AnadoluJet yolcularına daha kaliteli hizmet ve uçuşlarını daha rahat gerçekleştirme imkanı sunuluyor.

Otopark hizmetinden yararlanmak isteyen yolcularımızın, gidiş-dönüş AnadoluJet uçuşlarına ait biniş kartlarını veya Miles&Smiles üyesi yolcularımızın Miles&Smiles kartları ile birlikte THY uçuşlarına ait gidiş-dönüş biniş kartlarını otopark görevlisine ibraz etmeleri gerekmektedir.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri