Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Anadolujet Ramazan Tırı Yollarda

AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri Projesi” kapsamında, Anadolu’yu karış karış gezmeye devam ediyor. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi..

Kategori: Havacılık haberleri

AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri Projesi” kapsamında, Anadolu’yu karış karış gezmeye devam ediyor. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik ramazan eğlencesini halkla buluşturmaya hazırlanan AnadoluJet’in bir tiyatro salonu gibi dizayn edilen özel Ramazan Tırı Ramazan Ayı boyunca Türkiye’yi gezecek.

Ankara’da 19 Haziran tarihinde KC AVM Eryaman’da, 20 Haziran’da ise Mamak Belediyesi Pazar Yeri’nde iftar sonrası halkla buluşacak AnadoluJet Ramazan Tırı; katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Etkinlik öncesinde tahta bacak üzerindeki performans sanatçısının yapacağı davet ile alana çağırılacak izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunulacak.

Fasıl dinletisi ile başlayan AnadoluJet Ramazan Programında; Meddah, orta oyunu, gölge oyunu, Hacivat – Karagöz, İbiş, kukla şov gibi geleneksel ramazan gösterileri sahnelenecek.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in nostaljik Ramazan tırı, 21 Haziran – Bursa, 22 Haziran Denizli, 23 – 24 Haziran – Konya, 26 Haziran – Mersin, 27 Haziran – Kayseri, 28 Haziran – Malatya, 29 Haziran – Elazığ, 30 Haziran – Adıyaman, 1 Temmuz – Şanlıurfa, 2 Temmuz – Gaziantep, 4 Temmuz – Hatay, 5 Temmuz – Adana, 6 Temmuz – Sivas, 8 Temmuz – Rize, 9 Temmuz – Trabzon, 10 Temmuz tarihinde Ordu’da olacak.

Proje 12 Temmuz 2015 tarihinde Ankara Acity AVM’de düzenlenecek gösteri ile final yapacak.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri