Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Anadolujet Ramazan Tırı Yollarda

AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri Projesi” kapsamında, Anadolu’yu karış karış gezmeye devam ediyor. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi..

Kategori: Havacılık haberleri

AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri Projesi” kapsamında, Anadolu’yu karış karış gezmeye devam ediyor. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik ramazan eğlencesini halkla buluşturmaya hazırlanan AnadoluJet’in bir tiyatro salonu gibi dizayn edilen özel Ramazan Tırı Ramazan Ayı boyunca Türkiye’yi gezecek.

Ankara’da 19 Haziran tarihinde KC AVM Eryaman’da, 20 Haziran’da ise Mamak Belediyesi Pazar Yeri’nde iftar sonrası halkla buluşacak AnadoluJet Ramazan Tırı; katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Etkinlik öncesinde tahta bacak üzerindeki performans sanatçısının yapacağı davet ile alana çağırılacak izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunulacak.

Fasıl dinletisi ile başlayan AnadoluJet Ramazan Programında; Meddah, orta oyunu, gölge oyunu, Hacivat – Karagöz, İbiş, kukla şov gibi geleneksel ramazan gösterileri sahnelenecek.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in nostaljik Ramazan tırı, 21 Haziran – Bursa, 22 Haziran Denizli, 23 – 24 Haziran – Konya, 26 Haziran – Mersin, 27 Haziran – Kayseri, 28 Haziran – Malatya, 29 Haziran – Elazığ, 30 Haziran – Adıyaman, 1 Temmuz – Şanlıurfa, 2 Temmuz – Gaziantep, 4 Temmuz – Hatay, 5 Temmuz – Adana, 6 Temmuz – Sivas, 8 Temmuz – Rize, 9 Temmuz – Trabzon, 10 Temmuz tarihinde Ordu’da olacak.

Proje 12 Temmuz 2015 tarihinde Ankara Acity AVM’de düzenlenecek gösteri ile final yapacak.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri