Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ANADOLUJET GENÇLERE İŞ İMKANI SUNUYOR

Thy’nin çatısı altında faaliyet gösteren AnadoluJet,gençlere iş imkanı sunuyor. Thy bünyesinde kurulan Anadolu jet,kendi içinde de kurmuş olduğu Jetgenç gençlik dünyası ile gençlere özel fırsatlar,iş imkanı ve şartların oluşması halinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Thy’nin çatısı altında faaliyet gösteren AnadoluJet,gençlere iş imkanı sunuyor.

Thy bünyesinde kurulan Anadolu jet,kendi içinde de kurmuş olduğu Jetgenç gençlik dünyası ile gençlere özel fırsatlar,iş imkanı ve şartların oluşması halinde de burs imkanı.Anadolujet derslerinde başarılı olan öğrenciler arasından seçilen kişiler Anadolujet bünyesinde iş imkanına sahip olacaklardır.AnadoluJet ilerde bu gençler arasından kabin memurlarını,uçak teknisyenlerini,bilet satış elemanlarını seçecektir.

Havacılık sektörüne ilgi duyan ve meslek seçiminde bu sektörü düşünen gençlere bu fırsatı sunan AnadoluJet Jetgenç gençlik kulübü gençlere “yanındayız” hissi vererek  uçaktan keyif almanın dışında profesyonelce havacılıkla ilgilenme imkanı vermektedir.

Sizde bu imkandan yararlanmak istiyorsanız BURADAN  formu doldurup,AnadoluJet’ten haber bekleyin.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri