Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

AnadoluJet İle BoraJet Ortaklığı

Türk Hava Yolları’nın himayesi altında hizmet vermekte olan AnadoluJet,ülkenin her bölgesine uçmak için yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir.Uçulmadık nokta bırakılmayacak sözünü tutmak için yoğun..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın himayesi altında hizmet vermekte olan AnadoluJet,ülkenin her bölgesine uçmak için yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir.Uçulmadık nokta bırakılmayacak sözünü tutmak için yoğun şekilde gökyüzünde seferler düzenleyen AnadoluJet bölgesel taşımacılıkta faaliyetlerini ATR 72-500 tipi uçaklarla sürdüren Borajet ile ortak uçuşlar düzenleme konusunda anlaşmaya vardı.

23 Mayıs 2011 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek anlaşma çerçevesinde Borajet ve Anadolujet;Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Adıyaman, Balıkesir (merkez), Balıkesir (Körfez), Bursa, Çanakkale, Çorlu, Gazipaşa(Alanya), Kahramanmaraş, Kayseri, Siirt, Sivas, Tokat seferleriyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Balıkesir (Körfez), Çanakkale, Isparta, Uşak, Zonguldak seferlerini ortak olarak düzenleyecekler.

Uçuşlar ATR 72-500 tipi uçaklar ile gerçekleştirileceği ifade edildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri