Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Airbus Artık Çin’de de Üretim Yapacak

Dünyanın en büyük ve en önemli uçak üretim şirketlerinden Airbus Çin’de üretim tesisi açtığını kamuoyuna duyurdu.Parça üretimi yapılacağı açıklanan tesislerde Airbus Çin Havacılık Kurumu ile koordineli bir çalışma prensibi içerisinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünyanın en büyük ve en önemli uçak üretim şirketlerinden Airbus Çin’de üretim tesisi açtığını kamuoyuna duyurdu.Parça üretimi yapılacağı açıklanan tesislerde Airbus Çin Havacılık Kurumu ile koordineli bir çalışma prensibi içerisinde faaliyetlerini yürüteceklerini açıkladı.

Airbus,Çin’in Heilongjiang eyaletinde kurulan merkezin Airbus A350XWB model uçaklar için parçalar üreteceğinin altı çizildi.Heilongjiang eyaletinin başkenti Harbin’de kurulan Hafei Airbus Bileşim Üretim Merkezi’nin açılışına Airbus CEO’su Thomas ENDERS ve bir çok Çinli devlet adamı katıldı.

Açılışta,Çinli yetkililer Airbus’un ülkelerinde böyle bir yatırım için ülkelerini tercih etmesinden duydukları memnuniyetlerini  dile getirdi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri