Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Airbus 20 uçak siparişi daha aldı

Küresel ekonomik döneminde maddi zorluk geçiren dünyaca ünlü uçak üretim şirketi Airbus,geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları’nın vermiş olduğu sipariş  sonrası bu sefer de Japonya merkezli uçuşlarını gerçekleştiren Japonya Hava Yolları(JAL)..

Kategori: Havacılık haberleri

Küresel ekonomik döneminde maddi zorluk geçiren dünyaca ünlü uçak üretim şirketi Airbus,geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları’nın vermiş olduğu sipariş  sonrası bu sefer de Japonya merkezli uçuşlarını gerçekleştiren Japonya Hava Yolları(JAL) 20  adet uçak siparişi verdi.

Son zamanlarda almış uçak siparişleri sonrası en yakın rakibi Boeing’in bir adım önüne geçtiği ifade ediliyor.Bu siparişlerin hava yolu şirketine maliyeti 4,23 milyar doları bulduğu öğrenildi.Ayrıca uçak alımlarının başlaması ile birlikte Japon havayolu şirketine ilk Airbus tipi uçakların girecek.

JAL Airlines’in geçtiğimiz günlerde 787 Dreamliners tipi uçaklarında meydana gelen mekanik arızalar nedeniyle seferlerden çekmişti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri