Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Air France Uçağının Enkazı Hakkında Son Bilgiler

Haziran 2009’da Rio de Janeiro’dan Paris’e giderken 228 yolcusu ile okyanusa  düşen Airbus A330’i arama çalışmaları aylarca sürmüş fakat enkaz bulunamamıştı.Ancak dördüncü kez son olarak yapılan enkaza ulaşma çabalarında mutlu..

Kategori: Havacılık haberleri

Haziran 2009’da Rio de Janeiro’dan Paris’e giderken 228 yolcusu ile okyanusa  düşen Airbus A330’i arama çalışmaları aylarca sürmüş fakat enkaz bulunamamıştı.Ancak dördüncü kez son olarak yapılan enkaza ulaşma çabalarında mutlu sona ulaşıldı.

2009 yılında düşen Air France’ye ait Airbus A 330 tipi yolcu uçağının enkazına ulaşan arama ekibi fotoğrafları kamuoyuna yayınladı.Uçak enkazının bulunmasıyla kara kutuya ulaşma çabasında olan yetkililer araştırmaların sürdüğünü ifade etti.Ayrıca uçakta bazı cesetlerin hala varlığını koruduğunu  ifade eden yetkililer kimlik belirleme çalışmalarının yapılacağını açıkladı.

Uçak enkazını  çıkarma işlemi için yapılan yapılacak ihale için teklifleri bekleyen yetkililer çalışmaların 1 ay içerisinde başlayacağını belirtti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri