Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ağrı Havaalanı Kullanıma Açıldı

2009 yılının son zamanlarından beri tadilat çalışmaları nedeniyle kullanıma kapalı olan Ağrı Havaalanı Ulaştırma Bakanı tarafından tekrar kullanıma açıldı.Bakan Yıldırım, konuşmasında Ağrı Havaalanı’nın önemine değindi. Bakan yıldırım,Ağrı Havaalanı’nın artık uluşlararası bir konum..

Kategori: Havacılık haberleri

2009 yılının son zamanlarından beri tadilat çalışmaları nedeniyle kullanıma kapalı olan Ağrı Havaalanı Ulaştırma Bakanı tarafından tekrar kullanıma açıldı.Bakan Yıldırım, konuşmasında Ağrı Havaalanı’nın önemine değindi.

Bakan yıldırım,Ağrı Havaalanı’nın artık uluşlararası bir konum kazandığının altını çizerken artık havalimanı statüsünde hizmet vereceğini,söyledi.Açılışta Bakanı,Vali Ali Yerlikaya ve Belediye Başkanı Hasan Arslan eşlik etti.28 Ocak tarihinde Ağrı’ya Başbakan’ın da geleceği müjdesini veren Binali Yıldırım,son günlerde meydana gelen uçak kaçırma girişimleri ile ilgili soruya;Bu dünyanın her yerinde olabilecek bir olay olduğunu ve böyle anlarda gerek uçak mürettebatının gerekse kaptan pilotun ne yapılması gerektiğini gayet iyi bildiğini ve en az zararla olaya müdahale edilmesi gerektiğini,söyledi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,Ağrı’da belediye ve valilik binasına giderek sorunlar hakkında bilgi aldı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri