Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Aden Havalimanı’nda seferler durdu

Türk Hava Yolları’nın da sefer düzenlemiş olduğu Aden Uluslararası Havalimanı’nda güvenlik nedeniyle seferler durduruldu. Yemen’de Cumhurbaşkanı Hadi’nin görevden alınması sonrası bir haftadır devam eden iç çatışmalar sonrası uluslararası ve yurt..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın da sefer düzenlemiş olduğu Aden Uluslararası Havalimanı’nda güvenlik nedeniyle seferler durduruldu.

Yemen’de Cumhurbaşkanı Hadi’nin görevden alınması sonrası bir haftadır devam eden iç çatışmalar sonrası uluslararası ve yurt içi birçok uçuş noktasına ulaşım sağlanan havalimanında güvenlik zafiyeti yaşanması nedeniyle tüm seferler durduruldu.Havalimanına Türk Hava Yolları’nın yanı sıra African Express Airways,Felix Airways,Flydubai,Royal Jordanian ,Yemenia gibi hava yolu şirketleri de karşılıklı seferler düzenliyordu.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri