Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Acun Ilıcalı Uçak Aldı

Televizyon dünyasının ülkemizde son zamanlarda en öneli yıldızı olan Acun Ilıcalı lükse düşkünlüğü herkes tarafından bilinir.Son olarak kendisine uçak aldı.Fenerbahçe yönetici Nihat Özdemir’in Cessna Citation XLS tipi 9 kişilik uçağını..

Kategori: Havacılık haberleri

Televizyon dünyasının ülkemizde son zamanlarda en öneli yıldızı olan Acun Ilıcalı lükse düşkünlüğü herkes tarafından bilinir.Son olarak kendisine uçak aldı.Fenerbahçe yönetici Nihat Özdemir’in Cessna Citation XLS tipi 9 kişilik uçağını yaklaşık 7 milyon dolara aldı.

Acun ılıcalı yeni yayın döneminde Show TV ile 9 milyon dolarlık anlaşma yaptığı konuşulurken Acun Ilıcalı konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.2005 yılında kurmuş olduğu Acun Medya’nın sahibi olan Acun,bilindiği üzere vergi rekormenleri sıralamasında da üst sıralarda yer alıyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri