Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ABD Askeri Uçağı Almanya Semalarında Yere Çakıldı

ABD Hava Kuvvetlerine ait bir savaş uçağı Almanya’nın batısında henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü düştü.Uçak yere çakılmadan önce uçak dışına  fırlatan pilot yaralı olarak kurtuldu. ABD yetkilileri düşen uçağın A-10 Thunderbolt..

Kategori: Havacılık haberleri

ABD Hava Kuvvetlerine ait bir savaş uçağı Almanya’nın batısında henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü düştü.Uçak yere çakılmadan önce uçak dışına  fırlatan pilot yaralı olarak kurtuldu.

ABD yetkilileri düşen uçağın A-10 Thunderbolt tipi uçak, Bonn ile Trier kentleri arasındaki Laufeld köyü yakınında düştüğünü açıkladı.Uçağın düştüğü yerin yakınlarında bir yerleşim yeri olduğunu ifade eden yetkililer olası bir faciadan dönüldüğünün altını çizdi.Yaralı olarak kurtulan pilot hastane’de tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri